Yhteystiedot

Precut- ja puutuotteet

Jouni Paloniemi

Tuotantopäällikkö/myynti

040 559 9349
jouni.paloniemi@woodcomp.fi

Jussi Ylikulju

Tuotannon suunnittelu

050 466 8143
jussi.ylikulju@woodcomp.fi

Eetu Paloniemi

Lähetys

040 913 2971
eetu.paloniemi@woodcomp.fi

Jaakko Hilliaho

Työnjohtaja

044 217 1701
jaakko.hilliaho@woodcomp.fi

Tarjouspyynnöt/Tilaukset


woodcomp@woodcomp.fi

Elementtituotanto

Kari Mehtälä

Projektimyynti/tarjouslaskenta

044 357 1241
kari.mehtala@kw-component.fi

Joel Nuorala

Työnjohtaja, saapuvat ja lähtevät tavarat

044 762 4552
joel.nuorala@kw-component.fi

Janne Käkelä

Tuotantopäällikkö

044 742 6700
janne.kakela@kw-component.fi

Matias Stenudd

Suunnittelupäällikkö

050 354 0257
matias.stenudd@kw-component.fi

Eero Typpö

Projektivastaava

050 567 0597
eero.typpo@kw-component.fi    

Seppo Jurvelin

Projektipäällikkö

040 529 7049
seppo.jurvelin@kw-component.fi

Tilaelementtituotanto

Jouni Lahtinen

Projektimyynti

044 589 3512
jouni.lahtinen@woodcomp.fi

Arttu Terho

Tuotantopäällikkö, tilaelementit

044 733 3055
arttu.terho@kw-component.fi

Tapio Morko

Projektipäällikkö

040 1595581
tapio.morko@woodcomp.fi

Janne Ojala

Työnjohtaja

050 430 9665
janne.ojala@kw-component.fi

Matias Stenudd

Suunnittelupäällikkö

050 354 0257
matias.stenudd@kw-component.fi

Saapuvat ja lähtevät tavarat

050 443 2658

Hallinto

Marko Paloniemi

Toimitusjohtaja

0500 391 949
marko.paloniemi@woodcomp.fi

Pauli Keränen

Talousjohtaja

045 642 1223
pauli.keranen@woodcomp.fi

Mika Vähäjylkkä

Tuotepäällikkö (KW-component Oy)

044 322 9575
mika.vahajylkka@woodcomp.fi

Ulla Paloniemi

Taloushallinto (Woodcomp Oy, Puumesta Oy)

040 555 3057
ulla.paloniemi@woodcomp.fi

Milla Marjomaa

Taloushallinto (KW-component Oy)

050 428 5596
milla.marjomaa@woodcomp.fi

Woodcomp-yhtiöt

Woodcomp Oy

Länsiväylä 4,

92180 LAPALUOTO, RAAHE

Tehdasalueelle saapuminen vaatii ennakkoilmoittautumisen numeroon 08 22 11 40.

Laskutustiedot

Woodcomp Oy

Verkkolaskuosoite 003717103698

Operaattoritunnus E204503

Operaattori OpusCapita Solutions Oy

KW-Component Oy

Elementtituotanto

Länsiväylä 3,

92180 LAPALUOTO, RAAHE
Saapumisohjeet, Lapaluoto

Tehdasalueelle saapuminen vaatii ennakkoilmoittautumisen numeroon 044 762 4552 tai 044 742 6700.

 

Tilaelementtituotanto

Kiiluntie 4,

92120 RAAHE

Saapumisohjeet, Kiiluntie

Laskutustiedot

KW-Component Oy

Verkkolaskuosoite 003724318531

Operaattoritunnus E204503

Operaattori OpusCapita Solutions Oy

 

Paperilaskut

KW-Component Oy (OpusCapita skannauspalvelu)

PL 90706

00063 LASKUNET

Lapaluodon Puu Oy

Länsiväylä 2,

92180 LAPALUOTO, RAAHE

Tehdasalueelle saapuminen vaatii ennakkoilmoittautumisen numeroon 08 22 11 40.
Saapumisohjeet

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite 003719255812

Operaattoritunnus 003721291126

Operaattori Maventa

Puumesta Oy

Rakentajankatu 4, Raahe

Korjaamontie 29, Ylivieska

www-sivut

Laskutustiedot

Puumesta Oy

Verkkolaskuosoite 003718810730

Operaattoritunnus E204503

Operaattori OpusCapita Solutions Oy