YHTEYSTIEDOT

Woodcomp
KW-Component taloushalinto
KW-Component tilaelementtituotanto
KW-Component Elementtituotanto
Woodcomp-yhtiöt
Tyhjennä valinta

WOODCOMP-YHTIÖT

Woodcomp Oy

Länsiväylä 4,
92180 LAPALUOTO, RAAHE

Tehdasalueelle saapuminen vaatii ennakkoilmoittautumisen numeroon 08 22 11 40.
Laskutustiedot
Ajo-ohje tehdasalueen portille

KW-Component Oy

Länsiväylä 3,
92180 LAPALUOTO, RAAHE

Tehdasalueelle saapuminen vaatii ennakkoilmoittautumisen numeroon 044 762 4552 tai 044 742 6700.
Laskutustiedot
Saapumisohjeet

Woodcomp Oy, Tilaelementtituotanto

Kiiluntie 4,
92120 RAAHE

Saapumisohjeet, Kiiluntie

Lapaluodon Puu Oy

Länsiväylä 2,
92180 LAPALUOTO, RAAHE

Tehdasalueelle saapuminen vaatii ennakkoilmoittautumisen numeroon 08 22 11 40.
Laskutustiedot
Saapumisohjeet

Woodcomp

Toimitusjohtaja

Marko Paloniemi
0500 391 949
marko.paloniemi@woodcomp.fi

Ulla Paloniemi

Taloushallinto (Woodcomp)

Ulla Paloniemi
040 555 3057
ulla.paloniemi@woodcomp.fi

Hannu Savela

Kehitysjohtaja

Hannu Savela
040 125 1119
hannu.savela@woodcomp.fi

Jaakko Haikola

Talousjohtaja

Jaakko Haikola
040 128 4141
jaakko.haikola@woodcomp.fi

Verneri Pitkälä

Tuotantoinsinööri

Verneri Pitkälä
050 327 0183
verneri.pitkala@woodcomp.fi

Jouni Paloniemi

Liiketoimintapäällikkö (Woodcomp)

Jouni Paloniemi
040 559 9349
jouni.paloniemi@woodcomp.fi

Jussi Ylikulju

Asiakaspalvelupäällikkö (Woodcomp)

Jussi Ylikulju
050 466 8143
jussi.ylikulju@woodcomp.fi

Eetu Paloniemi

Asiakaspalvelu (Woodcomp)

Eetu Paloniemi
040 913 2971
eetu.paloniemi@woodcomp.fi

Jaakko Hilliaho

Tuotannonsuunnittelu ja kunnossapito (Woodcomp)

Jaakko Hilliaho
044 217 1701
jaakko.hilliaho@woodcomp.fi

Katja Erkkilä

Toimistosihteeri (Woodcomp)

Katja Erkkilä
050 4792285
katja.erkkila@woodcomp.fi

Valdemar Pitkälä

Lähetys (Woodcomp)

Valdemar Pitkälä
040 0665722
valdemar.pitkala@woodcomp.fi

Atte Jounila

Työnjohtaja (Woodcomp)

Atte Jounila
040 7248677
atte.jounila@woodcomp.fi

Markus Kallela

Työnjohtaja (Woodcomp)

Markus Kallela
044 0102724
markus.kallela@woodcomp.fi

KW-Component taloushalinto

Mika Vähäjylkkä

Tuotepäällikkö (KW-Component)

Mika Vähäjylkkä
044 322 9575
mika.vahajylkka@woodcomp.fi

Milla Marjomaa

Taloushallinto (KW-component Oy)

Milla Marjomaa
050 428 5596
milla.marjomaa@woodcomp.fi

KW-Component tilaelementtituotanto

Ari Laitinen

Hankekehitysjohtaja (KW-Component)

Ari Laitinen
040 505 2275
ari.laitinen@woodcomp.fi

Jouni Lahtinen

Hankekehitysjohtaja (KW-Component)

Jouni Lahtinen
044 589 3512
jouni.lahtinen@woodcomp.fi

Arttu Terho

Liiketoimintapäällikkö (KW-Component)

Arttu Terho
044 733 3055
arttu.terho@woodcomp.fi

Eero Typpö

Projektipäällikkö (KW-Component)

Eero Typpö
050 567 0597
eero.typpo@woodcomp.fi

Esa Kultala

Työnjohtaja sähkö (KW-Component)

Esa Kultala
050 471 5909
esa.kultala@woodcomp.fi

Heikki Ylikulju

Suunnittelu (KW-Component)

Heikki Ylikulju
050 473 4428
heikki.ylikulju@woodcomp.fi

Jani Sarkkinen

Suunnittelu (KW-Component)

Jani Sarkkinen
044 357 1244
jani.sarkkinen@woodcomp.fi

Janne Ojala

Työnjohtaja (KW-Component)

Janne Ojala
050 430 9665
janne.ojala@woodcomp.fi

Janne Paloniemi

Työpäällikkö (KW-Component)

Janne Paloniemi
044 357 1202
janne.paloniemi@woodcomp.fi

Johannes Typpö

Suunnittelu (KW-Component)

Johannes Typpö
050 473 0463
johannes.typpo@woodcomp.fi

Joonas Mällinen

Työnjohtaja (KW-Component)

Joonas Mällinen
044 255 5220
joonas.mallinen@woodcomp.fi

Jussi Toppila

Työnjohtaja logistiikka (KW-Component)

Jussi Toppila
050 443 2658
jussi.toppila@woodcomp.fi

Jyri Alanko

Projektivastaava (KW-Component)

Jyri Alanko
050 407 6938
jyri.alanko@woodcomp.fi

Kasperi Vasama

LVI projektivastaava (KW-Component)

Kasperi Vasama
050 472 5616
kasperi.vasama@woodcomp.fi

Matti Kari

Suunnittelu (KW-Component)

Matti Kari
044 505 8347
matti.kari@woodcomp.fi

Mikko Korkiakoski

Suunnittelupäällikkö (KW-Component)

Mikko Korkiakoski
040 771 6606
mikko.korkiakoski@woodcomp.fi

Päivi Klaavo

Määrälaskija (KW-Component)

Päivi Klaavo
050 358 6272
paivi.klaavo@woodcomp.fi

Tapio Morko

Tuotantopäällikkö (KW-Component)

Tapio Morko
040 159 5581
tapio.morko@woodcomp.fi

Valtteri Terho

Työnjohtaja LVI (KW-Component)

Valtteri Terho
050 471 5663
valtteri.terho@woodcomp.fi

KW-Component Elementtituotanto

Janne Käkelä

Tehdaspäällikkö (KW-Component)

Janne Käkelä
044 742 6700
janne.kakela@woodcomp.fi

Kari Mehtälä

Myyntipäällikkö (KW-Component)

Kari Mehtälä
044 357 1241
kari.mehtala@woodcomp.fi

Arto Pitkälä

Laatuvastaava (KW-Component)

Arto Pitkälä
050 461 2475
arto.pitkala@woodcomp.fi

Jouni Pajukoski

Tuotantosuunnittelu (KW-Component)

Jouni Pajukoski
050 599 9192
jouni.pajukoski@woodcomp.fi

Joel Kälkäinen

Saapuvat ja lähtevät tavarat (KW-Component)

Joel Kälkäinen
050 408 3090
joel.kalkainen@woodcomp.fi

Tero Känsälä

Työnjohtaja

Tero Känsälä
050 591 5817
tero.kansala@woodcomp.fi

Jouni Typpö

Työnjohtaja

Jouni Typpö
044 762 4552
jouni.typpo@woodcomp.fi