YHTEYSTIEDOT

Konserni
Precut- ja puutuotteet
Puukerrostalo
Puuelementit ja valmisosat
Woodcomp-yhtiöt
Tyhjennä valinta

WOODCOMP-YHTIÖT

Woodcomp Oy

Länsiväylä 4,
92180 LAPALUOTO, RAAHE

Tehdasalueelle saapuminen vaatii ennakkoilmoittautumisen numeroon 08 22 11 40.
Laskutustiedot
Ajo-ohje tehdasalueen portille

KW-Component Oy

Länsiväylä 3,
92180 LAPALUOTO, RAAHE

Tehdasalueelle saapuminen vaatii ennakkoilmoittautumisen numeroon 050 5999 9192 tai 044 742 6700.
Laskutustiedot
Saapumisohjeet

Woodcomp Oy, Tilaelementtituotanto

Kiiluntie 4,
92120 RAAHE

Saapumisohjeet, Kiiluntie

Lapaluodon Puu Oy

Länsiväylä 2,
92180 LAPALUOTO, RAAHE

Tehdasalueelle saapuminen vaatii ennakkoilmoittautumisen numeroon 08 22 11 40.
Laskutustiedot
Saapumisohjeet

Konserni

Marko Paloniemi

Toimitusjohtaja

Marko Paloniemi
0500 391 949
marko.paloniemi@woodcomp.fi

Hannu Savela

Kehitysjohtaja

Hannu Savela
040 125 1119
hannu.savela@woodcomp.fi

Jaakko Haikola

Talousjohtaja

Jaakko Haikola
040 128 4141
jaakko.haikola@woodcomp.fi

Mika Vähäjylkkä

Tuotepäällikkö

Mika Vähäjylkkä
044 322 9575
mika.vahajylkka@woodcomp.fi

Ulla Paloniemi

Taloushallinto (Woodcomp)

Ulla Paloniemi
040 555 3057
ulla.paloniemi@woodcomp.fi

Milla Marjomaa

Taloushallinto (KW-component Oy)

Milla Marjomaa
050 428 5596
milla.marjomaa@woodcomp.fi

Precut- ja puutuotteet

Jouni Paloniemi

Liiketoimintapäällikkö

Jouni Paloniemi
040 559 9349
jouni.paloniemi@woodcomp.fi

Puukerrostalo

Ari Laitinen

Hankekehitysjohtaja

Ari Laitinen
040 505 2275
ari.laitinen@woodcomp.fi

Jouni Lahtinen

Hankekehitysjohtaja

Jouni Lahtinen
044 589 3512
jouni.lahtinen@woodcomp.fi

Arttu Terho

Liiketoimintapäällikkö

Arttu Terho
044 733 3055
arttu.terho@woodcomp.fi

Eero Typpö

Projektipäällikkö

Eero Typpö
050 567 0597
eero.typpo@woodcomp.fi

Janne Paloniemi

Työpäällikkö

Janne Paloniemi
044 357 1202
janne.paloniemi@woodcomp.fi

Jyri Alanko

Projektivastaava

Jyri Alanko
050 407 6938
jyri.alanko@woodcomp.fi

Kasperi Vasama

LVI projektipäällikkö

Kasperi Vasama
050 472 5616
kasperi.vasama@woodcomp.fi

Mikko Korkiakoski

Suunnittelupäällikkö

Mikko Korkiakoski
040 771 6606
mikko.korkiakoski@woodcomp.fi

Päivi Klaavo

Määrälaskija

Päivi Klaavo
050 358 6272
paivi.klaavo@woodcomp.fi

Tapio Morko

Tuotantopäällikkö

Tapio Morko
040 159 5581
tapio.morko@woodcomp.fi

Jussi Toppila

Logistiikan työnjohtaja

Jussi Toppila
050 443 2658
jussi.toppila@woodcomp.fi

Puuelementit ja valmisosat

Janne Käkelä

Tehdaspäällikkö

Janne Käkelä
044 742 6700
janne.kakela@woodcomp.fi

Jouni Pajukoski

Tuotantopäällikkö

Jouni Pajukoski
050 599 9192
jouni.pajukoski@woodcomp.fi

Kari Mehtälä

Myyntipäällikkö

Kari Mehtälä
044 357 1241
kari.mehtala@woodcomp.fi

Joel Kälkäinen

Saapuvat ja lähtevät tavarat

Joel Kälkäinen
050 408 3090
joel.kalkainen@woodcomp.fi