Yhteystiedot

Precut- ja puutuotteet

Jouni Paloniemi

Liiketoimintapäällikkö

040 559 9349
jouni.paloniemi@woodcomp.fi

Jussi Ylikulju

Tuotannon suunnittelu

050 466 8143
jussi.ylikulju@woodcomp.fi

Eetu Paloniemi

Lähetys

040 913 2971
eetu.paloniemi@woodcomp.fi

Jaakko Hilliaho

Työnjohtaja

044 217 1701
jaakko.hilliaho@woodcomp.fi

Tarjouspyynnöt/Tilaukset


woodcomp@woodcomp.fi

Elementtituotanto

Janne Käkelä

Tehdaspäällikkö

044 742 6700
janne.kakela@woodcomp.fi

Kari Mehtälä

Projektimyynti/tarjouslaskenta

044 357 1241
kari.mehtala@woodcomp.fi

Matias Stenudd

Suunnittelupäällikkö

050 354 0257
matias.stenudd@woodcomp.fi

Eero Typpö

Projektivastaava

050 567 0597
eero.typpo@woodcomp.fi    

Jussi Kylmälä

Laatuvastaava

050 522 7390
jussi.kylmala@woodcomp.fi

Jouni Pajukoski

Tuotantosuunnittelu

050 599 9192
jouni.pajukoski@woodcomp.fi

Tilaelementtituotanto

Jouni Lahtinen

Hankepäällikkö

044 589 3512
jouni.lahtinen@woodcomp.fi

Arttu Terho

Liiketoimintapäällikkö

044 733 3055
arttu.terho@woodcomp.fi

Tapio Morko

Tuotantopäällikkö

040 1595581
tapio.morko@woodcomp.fi

Janne Ojala

Työnjohtaja

050 430 9665
janne.ojala@woodcomp.fi

Matias Stenudd

Suunnittelupäällikkö

050 354 0257
matias.stenudd@woodcomp.fi

Saapuvat ja lähtevät tavarat

050 443 2658

Hallinto

Marko Paloniemi

Toimitusjohtaja

0500 391 949
marko.paloniemi@woodcomp.fi

Pauli Keränen

Talousjohtaja

045 642 1223
pauli.keranen@woodcomp.fi

Mika Vähäjylkkä

Tuotepäällikkö (KW-component Oy)

044 322 9575
mika.vahajylkka@woodcomp.fi

Ulla Paloniemi

Taloushallinto (Woodcomp Oy, Puumesta Oy)

040 555 3057
ulla.paloniemi@woodcomp.fi

Milla Marjomaa

Taloushallinto (KW-component Oy)

050 428 5596
milla.marjomaa@woodcomp.fi

Woodcomp-yhtiöt

Woodcomp Oy

Länsiväylä 4,

92180 LAPALUOTO, RAAHE

Tehdasalueelle saapuminen vaatii ennakkoilmoittautumisen numeroon 08 22 11 40.

Laskutustiedot

Woodcomp Oy

Verkkolaskuosoite 003717103698

Operaattoritunnus E204503

Operaattori OpusCapita Solutions Oy

KW-Component Oy

Elementtituotanto

Länsiväylä 3,

92180 LAPALUOTO, RAAHE
Saapumisohjeet, Lapaluoto

Tehdasalueelle saapuminen vaatii ennakkoilmoittautumisen numeroon 044 762 4552 tai 044 742 6700.

 

Tilaelementtituotanto

Kiiluntie 4,

92120 RAAHE

Saapumisohjeet, Kiiluntie

Laskutustiedot

KW-Component Oy

Verkkolaskuosoite 003724318531

Operaattoritunnus E204503

Operaattori OpusCapita Solutions Oy

 

Paperilaskut

KW-Component Oy

PL 48662

00063 LASKUNET
 

Sähköpostilaskut

KWComponent.FI.P.125629-6@docinbound.com

Lapaluodon Puu Oy

Länsiväylä 2,

92180 LAPALUOTO, RAAHE

Tehdasalueelle saapuminen vaatii ennakkoilmoittautumisen numeroon 08 22 11 40.
Saapumisohjeet

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoitteemme on 003719255812
Verkkolaskuoperaattorimme on OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjäntunnus E204503

Sähköpostilaskuosoite LapaluodonPuu.FI.P.125210-5@docinbound.com

Paperiset laskut tulee lähettää osoitteeseen:
Lapaluodon Puu Oy PL 48585 00063 LASKUNET

Puumesta Oy

Rakentajankatu 4, Raahe

Korjaamontie 29, Ylivieska

www-sivut

Laskutustiedot

Puumesta Oy

Verkkolaskuosoite 003718810730

Operaattoritunnus E204503

Operaattori OpusCapita Solutions Oy