YHTEYSTIEDOT

Konserni
Moduulirakennukset
Precut- ja puutuotteet
Woodcomp-yhtiöt
Tyhjennä valinta

WOODCOMP-YHTIÖT

Woodcomp Oy

Länsiväylä 4,
92180 LAPALUOTO, RAAHE

Tehdasalueelle saapuminen vaatii ennakkoilmoittautumisen numeroon 08 22 11 40.
Laskutustiedot
Ajo-ohje tehdasalueen portille

Woodcomp Modules Oy

Länsiväylä 4,
92180 LAPALUOTO, RAAHE

Tehdasalueelle saapuminen vaatii ennakkoilmoittautumisen numeroon 08 22 11 40.
Laskutustiedot
Saapumisohjeet

Konserni

Marko Paloniemi

Toimitusjohtaja

Marko Paloniemi
0500 391 949
marko.paloniemi@woodcomp.fi

Jaakko Haikola

Talousjohtaja

Jaakko Haikola
040 128 4141
jaakko.haikola@woodcomp.fi

Ulla Paloniemi

Taloushallinto (Woodcomp)

Ulla Paloniemi
040 555 3057
ulla.paloniemi@woodcomp.fi

Milla Marjomaa

Taloushallinto

Milla Marjomaa
050 428 5596
milla.marjomaa@woodcomp.fi

Moduulirakennukset

Ari Laitinen

Hankekehitysjohtaja

Ari Laitinen
040 505 2275
ari.laitinen@woodcomp.fi

Janne Paloniemi

Työpäällikkö

Janne Paloniemi
044 357 1202
janne.paloniemi@woodcomp.fi

Mikko Korkiakoski

Suunnittelupäällikkö

Mikko Korkiakoski
040 771 6606
mikko.korkiakoski@woodcomp.fi

Päivi Klaavo

Määrälaskija

Päivi Klaavo
050 358 6272
paivi.klaavo@woodcomp.fi

Tapio Morko

Tuotantopäällikkö

Tapio Morko
040 159 5581
tapio.morko@woodcomp.fi

Jussi Toppila

Logistiikan työnjohtaja

Jussi Toppila
050 443 2658
jussi.toppila@woodcomp.fi

Precut- ja puutuotteet

Jouni Paloniemi

Liiketoimintapäällikkö

Jouni Paloniemi
040 559 9349
jouni.paloniemi@woodcomp.fi